top of page

CO I JAK MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ?

PROGRAM WSPIERANIA DOBROSTANU PRACOWNIKÓW
JUSTWELL.BE

Wspólnie z Moniką z JUST A WOMAN (https://www.justawoman.pl/) opracowaliśmy program kilkudziesięciu krótkich (2 godzinnych) spotkań online, poświęconych kluczowym zagadnieniom dotyczącym szeroko rozumianego dobrostanu pracowników - zdrowia, tak fizycznego jak i mentalnego, witalności i energii życiowej, motywacji, efektywności, bezpieczeństwa, dobrych relacji, jak również satysfakcji z różnych aspektów życia, także w związku i rodzinie. Aktualnie warsztaty te realizujemy na zlecnie firm, jako programy in-house w ramach tzw. corporate wellness & wellbeing. 

 

COACHING INDYWIDUALNY
czyli pracuj ze mną w modelu 1/1

Indywidualny coaching to jedna z najbardziej efektywnych metod pracy nad zmianą. Podczas trwających 1 - 1,5 godziny sesji, realizowanych online (via Zoom.us / MS Teams), odbywających się w regularnych odstępach (co 2-3 tygodnie), pomogę Ci: 

  • zdefiniować lub doprecyzować cel Twojej zmiany,

  • zrozumieć czynniki wspierające (predyspozycje, motywatory, niektóre przekonania) jak i utrudniające (np. przekonania ograniczające czyli destrukcyjne sposoby myślenia, nawyki)

  • określić optymalny, realistyczny plan jej wdrożenia, 

  • znaleźć źródła motywacji i niezbędne wsparcie / zaplecze,

  • odkryć blokady i ryzyka, które mogą pokrzyżować plany i zapobiegać nim

  • utrwalić nowe sposoby funkcjonowania, w tym nowe, pomocne nawyki.

 

Taki proces obejmuje przeciętnie 8 - 12 sesji. Czasem zdeterminowani klienci osiągają satysfakcjonujący ich cel w znacznie krótszym czasie, czasem potrzebują trochę więcej czasu. Dużo zależy jak intensywnie będziesz pracował realizując zadania pomiędzy sesjami. Mówi się często, że coaching dzieje się tak naprawdę właśnie w przerwach między spotkaniami między coachem a coachee/klientem. A same sesje to czas analizy, planowania i dobierania narzędzi.

Zachęcam Cię do zapoznania się z moim profilem na LinkedIn (https://www.linkedin.com/in/dobrzyniecki) gdzie znajdziesz więcej informacji, w tym rekomendacje od moich klientów.  

bottom of page