JAK MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z MOJEJ POMOCY?   

COACHING INDYWIDUALNY
czyli pracuj ze mną w modelu 1/1

Indywidualny coaching to jedna z najbardziej efektywnych metod pracy nad zmianą. Podczas trwających 1 - 1,5 godziny sesji, realizowanych online (via Zoom.us / MS Teams), odbywających się w regularnych odstępach (co 2-3 tygodnie), pomogę Ci: 

  • zdefiniować lub doprecyzować cel Twojej zmiany,

  • zrozumieć czynniki wspierające (predyspozycje, motywatory, niektóre przekonania) jak i utrudniające (np. przekonania ograniczające czyli destrukcyjne sposoby myślenia, nawyki)

  • określić optymalny, realistyczny plan jej wdrożenia, 

  • znaleźć źródła motywacji i niezbędne wsparcie / zaplecze,

  • odkryć blokady i ryzyka, które mogą pokrzyżować plany i zapobiegać nim

  • utrwalić nowe sposoby funkcjonowania, w tym nowe, pomocne nawyki.

 

Taki proces obejmuje przeciętnie 8 - 12 sesji. Czasem zdeterminowani klienci osiągają satysfakcjonujący ich cel w znacznie krótszym czasie, czasem potrzebują trochę więcej czasu. Dużo zależy jak intensywnie będziesz pracował realizując zadania pomiędzy sesjami. Mówi się często, że coaching dzieje się tak naprawdę właśnie w przerwach między spotkaniami między coachem a coachee/klientem. A same sesje to czas analizy, planowania i dobierania narzędzi.

Zachęcam Cię do zapoznania się z moim profilem na LinkedIn (https://www.linkedin.com/in/dobrzyniecki) gdzie znajdziesz więcej informacji, w tym rekomendacje od moich klientów.  

WARSZTATY (NIE TYLKO) DLA MĘŻCZYZN
czyli krótkie spotkania w większej grupie

W ramach projektu JUST A MAN opracowałem cykl krótkich (2-3 godzinnych) warsztatów, poświęconych kluczowym wyzwaniom, z którymi borykają się faceci i metodom radzenia sobie z nimi. Aktualnie warsztaty te realizuję na zlecenie firm, jako programy in-house w ramach tzw. corporate wellness. 

 

PROGRAM ROZWOJU DOBROSTANU PRACOWNIKÓW
by JUST A WOMAN & JUST A MAN

Wspólnie z Moniką z JUST A WOMAN (https://www.justawoman.pl/) opracowaliśmy program kilkudziesięciu krótkich (2 godzinnych) spotkań online, poświęconych kluczowym zagadnieniom dotyczącym szeroko rozumianego dobrostanu pracowników - zdrowia, tak fizycznego jak i mentalnego, witalności i energii życiowej, motywacji, efektywności, bezpieczeństwa, dobrych relacji, jak również satysfakcji z różnych aspektów życia, także w związku i rodzinie. Aktualnie warsztaty te realizujemy na zlecnie firm, jako programy in-house w ramach tzw. corporate wellness & wellbeing. 

 

SPOTKANIA, WEBINARY, WYJAZY
wkrótce więcej

W ramach projektu JUST A MAN planuję uruchmienie inny form współpracy i wspierania. Już wkrótce pojawi się terminarz webinarów, spotkań otwartych oraz intensywnych treningów wyjazdowych. Jeśli jesteś tym zainteresowany zapisz się na listę mailingową lub skontaktuj się ze mną.